A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Bahamy - Diskuze

Původní dotaz

Bahamy- výlet z Miami Bimini/Freeport

25.06.2017 15:42:10 | Blue.blue
Blue.blue
Ahoj , mám dotaz - nevyzkoušel jste někdo výlet 1 day/ s přenocováním z Miami?

našla jsem třeba https://www.frs-caribbean.com/ na Bimini, nebo jsou i výlety do Freeport/Grand Bahamas ..z Fort Lauderdale ....

Uvažuji o tom příští rok v květnu, takže zatím jen hledám a uvítám vaše rady a zkušenosti :-). Hanka
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
27.06.2017 11:51 195.47.33.***
Re: Bahamy- 1denní výlet z Miami  

Poslala jsem ti mail, tak snad ti nespadl do spamu.

Blue.blue 26.06.2017 14:28

:-) díky za upřesnění, pokud pojedeme, doufám, že USD budou cajk, případně vezmu GBP.

Pokud můžeš, napiš na mail: blueh22@seznam.cz, díky! Hanka ;-)

Neregistrovaný uživatel
25.06.2017 20:22 78.45.156.***

Nic moc jsme tam tehdy nekupovaly, jen nějaké blbosti na tom trhu. Dalo se tam platit britskými librami, ale brali i dolary. Pokouším se sem přihlásit, ale jelikož jsem se dlouho nepřihlašovala, heslo jsem zapomněla. Chtěla jsem ti napsat soukromou zprávu, abychom to neřešily zde, protože za chvíli se do toho určitě někdo začne montovat s blbými kecy.

Blue.blue 25.06.2017 20:12

:-) moc a moc dekuji, uplne skvela a podrobná odpověď. Budu dal cihat na aktuální nabídky ferry a podle toho se rozhodnu, našla jsem i pravé variantu, kdy nás vezmou přímo z hotelu v Miami a dovezou do Port Everglades.

Přímo tam/ Grand Bahamas byly ceny moc strašné?

Diky, Hanka

Neregistrovaný uživatel
25.06.2017 17:30 78.45.156.***

Mám zkušenost pouze s celodenním výletem bez noclehu. Vložím sem můj příspěvek z jiného fóra:
Ráno v 6.00 pro nás k hotelu přijel bus, který nás dovezl do Fort Lauderdale do přístavu Port Evereglades. Dostaly jsme náramky na ruku a v terminálu jsme se odbavily, včetně kontrol podobných jako na letišti, přece jen , opouští se území USA, takže musíte mít u sebe pas!!
V 8.00 byl nástup na palubu a v 9.00 se odplouvalo.
Loď byla pohodlná, dalo se sednout, kam člověk chtěl, pouze salonek pro 1.třídu byl vymezen pro cestující této kategorie.
Dalo se koupit teplé i studené občerstvení a asi po 30 minutách po vyplutí se otevřel i bezcelní obchůdek a hrací automaty.
Smělo se i vyjít na horní palubu, kde ale bylo jen pár míst k sezení, takže tam jen tak chvilku postát.
Ve 12.00 jsme přistáli v přístavu Freeport na Grand Bahama. Na naši onáramkovanou skupinu čekal autobus, který nad dovezl k Port Lucaya Marketplace a v 17.00 nás opět zde naložil a odvezl zpět do přístavu k naší lodi.
Čili bylo skoro 5 hodin času a dalo se buď jít na pláž a koupat se nebo se jen tak procházet v okolí.
Sice jsme měly s sebou plavky, ale nějak se nám nakonec nechtělo se někde převlékat, takže jsme koupání vzdaly a užily jsme si to jen tak na místě.
Koupily jsme nějaké blbůstky, odeslaly pohledy ( do Česka dorazily za 12 dnů! )a v 17.00 jsme nastoupily do našeho busu a jely do přístavu.
V terminálu bylo nutné vystát dost dlouhou frontu na kontrolu, u okénka jsme dostali nějaké potvrzení, že jsme byli zkontrolováni, tento papír jsme odevzdali v další frontě a směli jsme nastoupit na loď.
Cesta zpět probíhala stejně jako sem, 3 hodiny.
Po přistání ve Fort Lauderdale nás čekala imigrační kontrola ( vstup na území USA), ale bez snímání otisků prstů a focení. Opět byl přistaven náš autobus od agentury, která výlet pořádala a rozvážel nás do hotelů. Ve 23.00 jsme byly v našem hotelu.
Výlet byl fajn, sice cena vysoká, ale zážitek to byl

• Macatova
  • Anonym (1)
Blue.blue 25.06.2017 16:42
Bahamy- výlet z Miami Bimini/Freeport  

Ahoj , mám dotaz - nevyzkoušel jste někdo výlet 1 day/ s přenocováním z Miami?

našla jsem třeba https://www.frs-caribbean.com/ na Bimini, nebo jsou i výlety do Freeport/Grand Bahamas ..z Fort Lauderdale ....

Uvažuji o tom příští rok v květnu, takže zatím jen hledám a uvítám vaše rady a zkušenosti :-). Hanka

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu